Desinatörlük kursu, Halı, Perde, Photoshop Stilistlik ve dijital baskı kursları
home-bg-4-11

Erken kayıt yaptırın:
%25 indirim fırsatından yararlanın!

YAZ DÖNEMİ KAMPANYASI

BÄ°LGÄ° Ä°STEK FORMU
marvalous-designer-kitabi-cikti

Daha Fazla Bilgi

3 Boyutlu Moda, Tekstil ve Grafik Tasarım Kitabı

nakis-egitimelagabbro

LEARN MORE

 Türkiye'de ilk kez! 

Özel Sınıflar

6 ve 8 kişilik özel sınıflar ile kalabalıkta değil eğitmenlerle birebir ders işleme şansını yakalayın.

Uygulamalı Anlatım

Sektörde kullanacağınız bilgileri alın daha fazlası ile kafanızı karıştırmayın.

Uzman Eğitmenler

Alanında Uzman Eğitmenlerden ders alın programların püf noktalarını öğrenin.

EĞİTİMLERİMİZ

NEDEN BÄ°Z?

Kursumuzun tüm eğitmenleri alanında uzman ve sektörde hali hazırda hizmet veren kişilerden oluşmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını bilen ve hangi öğretiler ile kursiyerlerin sektöre daha çabuk adapte olabileceğini anlayabilecek kişilerdir.

Belirtilen kurs süreleri asgari sürelerdir bu süre sonunda sektöre dair her türlü bilgiyi almış olacaksınız. Ancak işe başladığınızda ya da yaptığınız pratikler esnasında takıldığınız noktaları eğitmenlerimize her zaman danışabilirsiniz.

 

Özellikle belirli alanlarda grafik tasarım programlarını bilen ve uygulama yapabilen personel ihtiyacı sürekli bulunmaktadır. Kurs sonrasında yapacağınız pratik uygulamalar ile reklam atölyeleri, matbaalar, ajanslar, tekstil firmaları gibi birçok alanda iş imkanına sahip olacaksınız.

 

Kurslarımızda dersler özel ders niteliğindedir. Maksimum 4 kişilik sınıflarda kursiyerlere birebir formatta eğitim verilir ayrıca seans mantığı ile değil öğretme ve sektörde nitelikli eleman yetiştirme mantığı ile çalışılır.

 

Blog Yazıları

Gelişim Üniversitesi’nde Marvelous Designer 3D Moda ve Giysi Simülasyonu Semineri
613-695-4251

Görsel Sanatlar Akademisi olarak 21 Aralık 2016’da Gelişim Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarımı Bölümü öğrencilerine yönelik Marvelous Designer semineri...

8. – 9. ve 10. Dönem Öğrencilerimiz Mezun Oldu
308-863-5389

Mayıs ayı itibariyle başlatmış olduğumuz 8.- 9. Ve 10.’uncu eğitim dönemlerimizin sonuna geldik. Yaklaşık 6 aydır süren yoğun bir eğitim...

Tasarım Kursları

Bize katılın. Bizimle öğrenin. Bizimle geliştirin.

Kurumumuzda dersler özel ders niteliğinde olup, maksimum 8 kişilik sınıflarda birebir eğitim modeliyle verilmektedir. Seans mantığı ile değil öğretme ve sektöre nitelikli eleman yetiştirme prensibi ile çalışılır. Eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında olarak “%100 Öğrenci Memnuniyeti” ilkemize sadık kalmaktayız.

Mutlu Öğrenciler!

Bültenimize abone olun

8503597983